DolinaDobra

przepraszamy,
że nasze parówki są tak dobre

przepraszamy,
że nasze parówki są takie dobre

buzka

przepraszamy,
że nasze parówki są takie dobre

Dlaczego nasze parówki są tak dobre?

Dobre, czyli smaczne. I to naturalnie smaczne, nie zawierające w swoim składzie konserwantów, glutaminianu sodu i innych wzmacniaczy smaku.

Dobre, czyli polskie. A polskie mięso jest najlepsze. Zwłaszcza, kiedy pochodzi z najczystszych regionów naszego kraju, takich jak położona w województwie pomorskim gmina Przechlewo.

Dobre, bo posiadamy własne pola i uprawy zbóż, z których wytwarzamy paszę dla naszych własnych hodowli. Nasze własne gospodarstwa zapewniają nam najlepszą jakość. A pełna kontrola oraz skrócony proces produkcji, pozwalają zachować najwyższą świeżość produktów.

Dobre, czyli wreszcie powstające w zgodzie z naturą. Będące dziełem zrównoważonego rolnictwa oraz chowu w zgodzie z dobrymi praktykami.

I właśnie dlatego nasze parówki są tak dobre!

Witajcie w Dolinie Dobra!

Dobra Dolina to polska marka z Przechlewa na Pomorzu, która oferuje produkty mięsne najwyższej jakości, bo produkowane w sposób dobry dla natury, w oparciu o najlepsze praktyki hodowlane oraz rolnicze. Posiadamy własne pola uprawne, pasze i hodowle, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad powstawaniem naszych wyrobów, które mogą pochwalić się naturalnym smakiem. Działamy też z myślą o otaczającej nas przyrodzie. Nasze rolnictwo prowadzimy ze szczególną troską o środowisko poprzez dbałość o ziemię, na której uprawiamy pola oraz wykorzystując zieloną energię. W naszym gospodarstwie szczególną pieczą otaczamy zwierzęta. Dbamy o naturę, która odwdzięcza się nam wysokiej jakości produktami o wyjątkowym smaku.

Rolnictwo w harmonii z naturą

Wyroby Doliny Dobra powstają w oparciu o unikatowy model zrównoważonej produkcji rolnej, oparty na własnych polach uprawnych, paszach i zakładach przetwórczych działających w przyjazny dla środowiska sposób. Dzięki temu mamy również pełną kontrolę nad kompletnym łańcuchem powstawania naszych produktów, co daje gwarancję świeżości i smaku na Twoim stole.

Nasze produkty

Nasza historia

Dolina Dobra usytuowana jest w Przechlewie na Pomorzu. To tutaj powstają nasze produkty, w otoczeniu łąk, pastwisk i pól uprawnych. Historia naszej firmy w tym miejscu sięga 1994 roku. To wtedy powstała idea stworzenia gospodarstwa, które będzie pożyczać od natury, a nie czerpać z niej bezpowrotnie. Z czasem zwiększyliśmy obszar pól uprawnych, otworzyliśmy własny Młyn Paszowy, stworzyliśmy pierwsze w Polsce biogazownie rolnicze. Dlatego Dolina Dobra to przede wszystkim rolnictwo zrównoważone, które minimalizuje swój wpływ na środowisko.

Dziś możemy pochwalić się nowoczesnym gospodarstwem, działającym w oparciu o zrównoważone wartości. Jesteśmy dumni z naszego pochodzenia, dlatego jesteśmy aktywnym partnerem lokalnych społeczności i blisko z nimi współpracujemy.

Wiemy, że to co robimy jest Dobre.

Formularz Kontaktowy

Prosimy o wypełnienie formularza swoimi pytaniami lub zapytaniami, a lokalny oddział wkrótce się z Państwem skontaktuje.

Dziękujemy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail i nr tel. (jeżeli został podany), podanych w powyższym formularzu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Żądanie usunięcia danych proszę kierować na adres dobro@dolinadobra.pl